facebook  twitter  google +  linkedin  youtube  rss
Online Demo Erp
Yukarı Çık

Çevre Teknolojileri Sektörünün Lider Firması Arbiogaz, Tüm İş Süreçlerini Workcube ERP ile Yönetecek

Arbioğaz, uzman mühendislik kadrosu ile yurt içinde ve yurt dışında Rusya, Bulgaristan, Suriye gibi ülkelerde faaliyet göstermektedir. Bugün çevreye olan katkısından ve Çin'den Kanada'ya, Rusya'dan Cezayir'e pek çok ülkede başarı ile çalışmakta olan tesis ve ekipmanları ile Türkiye’nin gurur kaynağı ve sektör lideri Arbiogaz Çevre Teknolojileri, tüm iş süreçlerini Workcube ERP ile yönetmeye karar verdi.

Workcube ERP’nin proje bazlı çalışan kurumlara yönelik sunduğu tüm iş çözümlerini süreçlerinde hayata geçirecek olan Arbiogaz Çevre Teknolojileri, Workcube ERP projesi kapsamında ürün, stok, üretim planlama, üretim, müşteri, tedarikçi, satış, satın alma, faturalama, finans, muhasebe, sabit kıymetler, bütçe gibi ERP fonksiyonalitelerini kullanılıyor olacak.

Ayrıca Workcube ERP'nin sunmuş olduğu potansiyel müşteri takibi, pazar analizleri, müşteri analizleri, satış fırsatları, satış teklifleri gibi satış öncesi fonksiyonlar ve call center başvuru yönetimi, CRM fonksiyonları da Satış ve Satış sonrası hizmet süreçlerinde kullanılacak.

Arbiogaz Çevre Teknolojileri Proje tamamlandığında Workcube ERP’nin proje bazlı iş yapan firmalar için geliştirdiği proje altında yer alan operasyon fonksiyonları; projenin alımından iş programı oluşturmaya, görevlendirmelerin belirlenmesinden kaynak tariflerinin yapılmasına, gant şemasının çıkarılmasından işleyişin takibine, malzeme ihtiyacından satın alma, satış, stok, üretim, insan gücü, finans ve muhasebe gibi proje içerisindeki tüm operasyonları kapsayan iş süreçlerini proje bazlı takip ediyor olacak.

Komple endüstriyel tesis oluşturan, çeşitli makine ve ekipman üretimi ile proses ekipmanları, su ve atık su arıtma v.b. ekipmanların proje bazlı üretimini gerçekleştiren Arbiogaz’ın alt şirketlerinden Astim Endüstri Tesisleri İmalat Montaj Taahhüt A.Ş. de, tüm iş süreçlerini tek sunucu üzerinde ortak çalışan üye (müşteri, tedarikçi) ve ürün-stok veritabanında Workcube ERP ile yönetebilecek.

Arbioğaz, Workcube e-dönüşüm projesi ile ERP, CRM, SCM, PMS, HR, Intranet gibi tüm ana fonksiyonlarını kullanarak hem tek bir platform üzerinde tüm iş süreçlerini yönetiyor olacak hem de her iki şirketi için konsolide bir şekilde yönetim gerçekleştiriyor olacak.

Arbiogaz Çevre Teknolojileri Hakkında

Türkiye'de Çevre sektörünün lider firmalarından ARBİOGAZ mühendislik ve anahtar teslim taahhüt hizmeti veren bir firmadır ve kurulduğu 1985 yılından bu yana 400'den fazla başarılı tesise imza atmıştır. Müşterileri arasında belediyeler, organize sanayi bölgeleri ve tekstil, kağıt, gıda, petro-kimya endüstrileri gibi endüstrilerin seçkin kuruluşları yer almaktadır. Bugün Arbiogaz, çevreye duyarlı yerli yabancı pek çok kuruluşun, kaliteden ödün vermeyen ve güvenilir çözüm ortağı olmayı sürdürmektedir.

www.arbiogaz.com, www.astim.web.tr
Bookmark and Share
 

 
Facebook

     


Offline İletişim