Workcube ERP | CRM | HR

Temel Bilgiler
Cloud ERP İle Web ERP arasındaki fark nedir?
07 Ekim 2019
Cloud ERP ile Web ERP kavramları ince bir çizgiyle birbirinden ayrılan kavramlar. Bu ince ayrımların temelinde de hem teknolojik hem de satış modelindeki temel farklılıklar yatıyor.

Haber/Etkinlik
ORGE'de Dijital Dönüşüm Başlıyor
20 Eylül 2019
Mutfak - Banyo - Kapı üretiminde Türkiye ve uluslararası pazarda faaliyet gösteren ORGE'de Workcube ile dijital dönüşüm başlıyor.

Haber/Etkinlik
Eylül Ayı Workcube İş Ortaklığı Toplantısı Gerçekleşti
12 Eylül 2019
Workcube çözümleri Türkiye Distribütörü Katalizör A.Ş. Yöneticisi Ozlem Turhan Pazar, Ürün, Teknoloji, Ekosistem ve İş Ortaklığı Başlıkları altında katılımcılara neden Workcube iş ortağı modelini anlattı.

Haber/Etkinlik
Haziran Ayı Workcube Catalyst Canlı Demo Etkinliği Gerçekleşti
29 Haziran 2019
Lisanslamadan teknolojik altyapıya, özelleştirme araçlarından açık kaynak koda çok farklı başlıklarda önemli avantajlar sunan Workcube Catalyst'in sahip olduğu fonksiyonlar doğrudan canlı demo ortamı üzerinden katılımcılara anlatıldı.

Haber/Etkinlik
Workcube İş Ortaklığı Tanıtım Seminerleri Devam Ediyor
24 Haziran 2019
Workcube çözümleri Türkiye Distribütörü Katalizör A.Ş. Yöneticisi Ozlem Turhan Pazar, Ürün, Teknoloji, Ekosistem ve İş Ortaklığı Başlıkları altında katılımcılara Workcube iş ortağı olmanın sunduğu avantajları anlattı.

Haber/Etkinlik
Workcube'un Yeni Partnerleri Satış Eğitimini Tamamladı.
17 Haziran 2019
Workcube ürünlerinin satışını yönetecek partnerlerimizi hedefleyen 2 günlük eğitimde uçtan uca Workcube satış süreci anlatıldı.

Haber/Etkinlik
Workcube Catalyst Kod Geliştirim Eğitimi 15-18 Mayısta Gerçekleştirildi.
17 Mayıs 2019
Workcube Catalyst Kod Geliştirim Eğitimi katılımcıları geliştirim sertifikalarını aldılar.

Makale
ERP'de Açık Kaynak Kodu
06 Mayıs 2019
"Açık Kaynak Kodu” kavramının iki boyutu var. Bir tanesi global veya lokal olarak herkesin bir şey kattığı tamamen açık platformlar. Diğer boyutu ise yazdığı yazılımı müşterisine açık kaynak kodu ile birlikte veren yazılım şirketlerinin geliştirdikleri yazılımlar.

Makale
Çözüm Ortaklarının Yazılım Tedarikçilerinde Araması Gereken 6 Temel Özellik
22 Nisan 2019
Workcube olarak iş ortaklarımız ile birlikte her zaman büyük bir aile olma duygusuyla işbirliği yapıyoruz. Bunu yaparken ortaya koyduğumuz temel değerler ve yaklaşımlar iş ortaklarımızın bizimle çalışmayı tercih etme sebeplerinin başında geliyor. Sıraladığımız bu temel prensipler ve uygulamaların hepsi de aslında uyumlu ve başarılı bir işbirliği için elzem sayılan evrensel değerler.

Haber/Etkinlik
Workcube Dijital Bankacılık Entegrasyon Çözümü WoDiBa İle Tanışın
05 Nisan 2019
Workcube, Dijital Bankacılık Entegrasyon Çözümü WoDiBa ile 22 Bankaya Doğrudan Entegrasyon Sağlıyor.

Başarı Hikayesi
Workcube Başarı Hikayesi: HİD-TEK
05 Nisan 2019
Hidrolik, pnomatik, vakum ve otomasyon sistemlerinde kullanılan malzemelerin üretimi, ithalatı ve satışı konusunda müşterilerine hizmet veren Bursa merkezli HİD-TEK LTD ŞTİ. dijital dönüşümünü Workcube ile gerçekleştirdi.

Haber/Etkinlik
Mart Ayı Workcube Catalyst Canlı Demo Sunumu Catalyst Hub'da Gerçekleşti
28 Mart 2019
Lisanslamadan teknolojik altyapıya, özelleştirme araçlarından açık kaynak koda önemli avantajlar sunan Workcube Catalyst'in sahip olduğu fonksiyonlar doğrudan canlı demo ortamı üzerinden katılımcılara anlatıldı.

Haber/Etkinlik
Workcube, ERP’de Kariyer Etkinliğindeydi.
21 Mart 2019
ERP’de Kariyer konulu etkinlik, Bilişim Eğitim Merkezi'nin gerçekleştirdiği ERP eğitimi mezunlarını sektör profesyonelleriyle buluşturdu.

Haber/Etkinlik
Let's Talk Mart Ayı Etkinliğimizde Yapay Zeka Konusunda Uzman Prof. Dr. İbrahim Türkoğlu Bizlerleydi.
18 Mart 2019
Prof. İbrahim Türkoğlu 90'lı yıllardan beri yapay zeka konusunda çalışan öncü akademisyenlerdendir. 96 yılında "Yapay Sinir Ağları ile Nesne Tanıma" konusunda yüksek lisansını yaptı. 25 yıl boyunca ana konusu yapay zeka oldu.

Haber/Etkinlik
Workcube Topluluk Lideri Ömer Turhan 32. Tüketici Zirvesi’nde Konuştu
15 Mart 2019
Bu yıl 32.si düzenlenen Uluslararası Tüketici Zirvesin'de ana tema dijitalleşme idi.

Haber/Etkinlik
Workcube Genel Kullanım ve Sistem Yönetimi Eğitimi 27-28 Şubat 2019
01 Mart 2019
Müşteri tarafındaki kullanıcılar, sistem yöneticileri ve anahtar kullanıcılar ile Workcube iş ortaklarına yönelik düzenlenen eğitim 2 gün sürdü.

Haber/Etkinlik
Puantaj ve Bordro Nasıl Yapılır? Eğitimi 22 Şubat'da Gerçekleşti.
01 Mart 2019
Workcube Catalyst IK uygulamalarından olan HR – PAY (Bordro ve Özlük İşleri) Modülü'nün bileşenlerinden Puantaj ve Bordro oluşturmanın anlatıldığı eğitime IK danışmanları ve yöneticiler, bordro uzmanları, muhasebeciler, ve işletme sahipleri katıldı.

Makale
Başka Bir Dünya Mümkün!
28 Şubat 2019
"Her şey bir toz bulutuyla başladı." Ana konusu Bilgi Teknolojileri ve İş yazılımlarının kurumlara “çektirdikleri” olan bir yazı için çok geriye gitmiş bir açılış olabilir, ama toz bulutuyla başlayan süreç iş yazılımları ve altyapı teknolojileri adına anlaşılırlık açısından toz duman seviyesinin ötesine geçebilmiş değil..

Haber/Etkinlik
Workcube Catalyst Kod Geliştirim Eğitimi 18-21 Şubat'da Yapıldı
22 Şubat 2019
Workcube Catalyst Kod Geliştirim Eğitimi katılımcıları geliştirim sertifikalarını aldılar.

Makale
Dijital Dönüşümü Sürükleyen Teknoloji Değil Stratejidir!
20 Şubat 2019
Biz Workcube olarak dijital dönüşümün altyapısı olan teknolojimizin yanında bu kültürü de müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışanlarımızla paylaşıyoruz. Dijital dönüşüm stratejilerinin gücü, stratejilerin kapsamı ve amacında saklı..

Haber/Etkinlik
2. Grup Genç Yetenekler Workcube Topluluğunda İşe Yerleşti
14 Şubat 2019
Kurumsal iş yazılımları üreticisi Workcube tarafından gerçekleştirilen genç yetenekler programı gençlerin dijital dünyada kariyer planlaması yapmalarını ve dijital yetenekler kazanmalarını hedefliyor.

Makale
CRM ile rekabete var mısın?
12 Şubat 2019
CRM Niçin Önemli? CRM İşletmelere Nasıl Rekabet Avantajı Sağlar?

Haber/Etkinlik
Let's Talk Şubat konuğu; Mehmet Taşhanlıgil
11 Şubat 2019
Her ay düzenlenen Let's Talk etkinliğinin Şubat ayı konuğu Speedymemo (Süper hızlı okuma) kurucusu Mehmet Taşhanlıgil idi.

Makale
Dijital Dönüşüm Orta Yaş Üstü Profesyonellere Girişimciliğin Kapısını Açabilir!
17 Aralık 2018
45-50 yaş üstü iseniz, profesyonel hayatta farklı disiplinlerde çalışmış, pek çok şey öğrenmiş, yaşamış, deneyimlemiş, yönetmiş, liderlik etmiş biriyseniz veya yıllarınızı verdiğiniz sektörde iğneden ipliğe her sürece her aşamaya hakimseniz siz de Workcube Ekosisteminde yer alarak kendi girişiminizi başlatabilir, Dijital Dönüşümün Katalizörü olabilirsiniz.

Haber/Etkinlik
Workcube Genç Yetenekler Programı
05 Aralık 2018
Kurumsal iş yazılımları üreticisi Workcube tarafından gerçekleştirilen genç yetenekler programı gençlerin dijital dünyada kariyer planlaması yapmalarını ve dijital yetenekler kazanmalarını hedefliyor.Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.