Workcube ERP | CRM | HR

Haber/Etkinlik
Vipes Vida’da Workcube ERP Projesi Başladı!
26 Kasım 2020
Vipes Vida dijitalleşme serüveninde Workcube ile ilerlemeye karar verdi.

Haber/Etkinlik
Workcube’den ÜTS ile tam entegre ERP Çözümü
17 Kasım 2020
Workcube ve iş ortağı Gramoni Bilişim işbirliğinde Workcube; Sağlık Bakanlığı ÜTS sistemi ile %100 entegre hale geldi.

Haber/Etkinlik
Birlik Sünger Dijital Dönüşüm İçin Workcube'u Tercih Etti!
27 Ekim 2020
Eskişehir'in önemli sanayi kuruluşlarından Birlik Sünger'de Workcube Dijitalleşme Projesi başladı.

Haber/Etkinlik
Atilla Dural, Duramak ve Duraser Workcube ile dijitalleşiyor
02 Ekim 2020
54 senedir inşaat sektöründe faaliyet gösteren Atilla Dural Mümessillik ve İnşaat A.Ş. uzun süren arayışları sonucunda Dijital Dönüşüm projesini Workcube ile gerçekleştirmeye karar verdi.

Haber/Etkinlik
Workcube'den Sivil Toplum Örgütlerine Dijitalleşme Desteği
28 Eylül 2020
Workcube kar amacı gütmeyen sivil toplum örgütlerinin iş, organizasyon ve projelerini daha iyi yönetmeleri için yeni bir destek programı hazırladı.

Haber/Etkinlik
Workcube Dijital Dönüşüm Uzmanlığı Sertifika Programı
25 Eylül 2020
Dijital ekonomide var olmak isteyen yeni mezunlar, profesyoneller, merdivenleri erken tırmanmak isteyen öğrenciler bu program sizler için. Ücretsiz programa hemen katılın.

Haber/Etkinlik
Siz Sorun, Workcube Cevaplasın!
25 Eylül 2020
Platform yapısından teknolojisine, ürün bileşenlerinden sektörel uygulamalara aklınızdaki sorularınız birinci elden cevaplanıyor.

Haber/Etkinlik
Workcube işletmelere ne sunuyor? - Webinar Kaydı
07 Eylül 2020
Workcube ERP'den fazlasıdır. İnternet tabanlı teknolojisi ile Workcube, işletmeleri uçtan uca dijitalleştirir, kesintisiz iş yönetimi sağlar. Webinar kaydımızı izleyerek Workcube'u yakından tanıyabilirsiniz.

Haber/Etkinlik
Workcube ve WRK İK'dan Bulut Bordrolama Hizmeti
10 Ağustos 2020
Workcube iş ortağı WRK İnsan Kaynakları A.Ş., Workcube Bulut Bordrolama Çözümü ile 360 derece bordrolama, teşvik ve özlük yönetimi hizmeti sunuyor.

Makale
Verimliliğin Paraziti: Dijital Tükenmişlik!
19 Haziran 2020
İşletmelerin, şirketlerin ve kurumların farkına varmadan girdiği Dijital Tükenmişlik nedir? Dijital Tükenmişlik İşletmelerin neden sırtına yapışmış bir parazittir? Verimlilik için bu yüklerden nasıl kurtulmanız gerekir? Ççzümün çaresi nerededir?

Haber/Etkinlik
Workcube’den Self-Upgrade Sistemi
11 Haziran 2020
Workcube’un geçtiğimiz günlerde yayınlanan son sürümü V19.12.2, Self-Upgrade sistemi ile birlikte geldi. Workcube self-upgrade sistemi yeni versiyonlara geçişi dakikalar mertebesine indiriyor.

Haber/Etkinlik
Mobilya ERP Çözümü Workcube eFurniture - Webinar Kaydı
29 Mayıs 2020
Tasarımdan teklife, üretim planlamadan sevkiyata Workcube e-Furniture'ın sunduklarını Webinarımızda bulacaksınız ve sunduğu özellikleri ve kolaylıkları görünce çok şaşıracaksınız. Webinar kaydımıza sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Başarı Hikayesi
Malatya Pazarı - Retro Güvenlik Başarı Hikayeleri - Webinar Kaydı
20 Mayıs 2020
Bu da oldu ve müşterimiz webinarımız sırasında Workcube için şiir yazdı. Malatya Pazarı IT Müdürü Mustafa Öztürk, Retro Güvenlik IT Müdürü Mustafa Köleoğlu ve Retro Group Y. K. Başkan Vekili Tuncay Yılmaz Workcube ile nasıl başardıklarını anlattı.

Haber/Etkinlik
Workcube'u Yakından Tanıyın - Webinar Kaydı
28 Nisan 2020
Workcube işletmelere dijital dönüşümde ne vaad ediyor? Workcube'un sunduğu temel bileşenler neler? Workcube'un fonksiyonlarını ve özelliklerini ekranları üzerinden anlattığımız webinar kaydımızı izleyebilirsiniz.

Makale
Pandemi Döneminde Uzaktan Çalışma - Workcube İle Mümkün!
13 Nisan 2020
Uzun yıllardır Workcube olarak işletmelere, ofissiz şirketler, şirketsiz çalışanlar devrinin başladığını, bunun için de şirketlerin biran önce dijitalleşmesi ve bilgi sistemlerini 7/24 her yerden erişilebilir hale getirmesi gerektiğini anlattık.

Haber/Etkinlik
Eyüp Sabir Tuncer ve Levent Kimya Pandemi Döneminde İşlerini Workcube ile Nasıl Yönetiyorlar?
08 Nisan 2020
Türkiye’nin tanınmış kozmetik ve hijyen ürünleri üreticisi müşterilerimiz Eyüp Sabri Tuncer ve Levent Kimya webinarımıza konuk oldular.

Haber/Etkinlik
Mart Ayı Workcube Catalyst ERP Canlı Demo Etkinliği Gerçekleşti
12 Mart 2020
11 Mart Çarşamba günü Catalyst Hub’da düzenlenen Workcube Demo etkinliği, Workcube’ü yakından tanımak isteyen kullanıcı adayı firma yöneticileri ve iş ortağı adaylarının katılımıyla gerçekleşti.

Haber/Etkinlik
Tesan'da Dijital Dönüşüm Konuşuldu
09 Mart 2020
Müşterilerimizde gerçekleştirdiğimiz Dijital Dönüşüm Seminerlerinin bu sefer ki durağı müşterimiz Tesan'dı. TESAN 13 yıldır kullanıcısı olduğu Workcube ile operasyonlarının tüm aşamalarında dijitalleşmeyi önemli ölçüde başarmış bir şirket. 

Temel Bilgiler
ERP’de Toplam Sahip Olma Maliyeti
17 Şubat 2020
ERP veya herhangi bir kurumsal iş yazılımı satın alırken aday müşterilerimize söylediğimiz en önemli şey, yapacakları satın almalarda kendilerine sunulan ilk sahip olma maliyetinden ziyade toplam sahip olma maliyetine bakmaları gerektiği.

Makale
ERP'de Açık Kaynak Kodu
27 Ocak 2020
"Açık Kaynak Kodu” kavramının iki boyutu var. Bir tanesi global veya lokal olarak herkesin bir şey kattığı tamamen açık platformlar. Diğer boyutu ise yazdığı yazılımı müşterisine açık kaynak kodu ile birlikte veren yazılım şirketlerinin geliştirdikleri yazılımlar.

Başarı Hikayesi
Workcube Başarı Hikayesi: HİD-TEK
15 Ocak 2020
Hidrolik, pnomatik, vakum ve otomasyon sistemlerinde kullanılan malzemelerin üretimi, ithalatı ve satışı konusunda müşterilerine hizmet veren Bursa merkezli HİD-TEK LTD ŞTİ. dijital dönüşümünü Workcube ile gerçekleştirdi.

Haber/Etkinlik
Slingsan'ın Dijital Dönüşüm Yolculuğunda Tercihi Workcube
02 Ocak 2020
Slingsan büyüme stratejisini destekleyecek Dijital Dönüşüm çalışmaları kapsamında birlikte hareket edeceği kurumsal iş çözümü arayışını Workcube ile sonlandırdı. Aralık 2019'da başlayan proje Workcube İş Ortağı Mifa Sistem tarafından yönetiliyor.

Haber/Etkinlik
2019'un Son Canlı Demo Etkinliği Yoğun Katılımla Gerçekleşti
20 Aralık 2019
Workcube ERP Tanıtım Günleri - Canlı Demo etkinliğine Workcube'u yakından tanımak isteyen müşteri ve Workcube iş ortağı adayları katıldı. Workcube Catalyst'in Temel Avantajları ve öne çıkan özelliklerinin anlatımı ile başlayan etkinlik, Workcube Catalyst arayüzünden canlı demo ile devam etti. 

Haber/Etkinlik
9 Yetenekli Yazılımcı Adayı Daha İşe Yerleşti
27 Kasım 2019
Ekim 2019'da düzenlenen 4. dönem “Workcube Genç Yetenekler Programı'nda ücretsiz eğitim hakkı kazanan ve bir aylık eğitim Programını başarı ile tamamlayan Yazılımcı Adayları Workcube Ar-Ge ekibi, Workcube İş Ortakları ve Workcube Müşterileri'nde işe yerleştirildiler.

Haber/Etkinlik
Birikim Pilleri'nin Kararı Workcube
11 Kasım 2019
İş ve operasyonlarını uçtan uca bütünlüklü olarak yönetmek isteyen Birikim Pilleri dijital dönüşüm yolculuğunda Workcube Çözümleri'nde karar kıldı.Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.