Workcube ERP | CRM | HR

Makale
ERP Lisanslama Modelleri - Hangisi Sizin İçin En Doğrusu?
16 Ekim 2018
Yazıda verdiğimiz örnekler hem genel iş yazılımı pazarındaki farklı modelleri anlamanıza hem de Workcube’u kullanmak istediğinizde sizin için en doğru lisanslama modelini seçmenize katkıda bulunacak.

Makale
Workcube İş Ortağı Olmanız İçin 10 Gerçekçi Neden?
30 Ağustos 2018
İşletmeler artık sadece şirketlerini, çalışanlarını değil, içinde makinelerin, nesnelerin, müşteri, bayi ve tedarikçilerinin de yer aldığı ekosistemlerini yönetebilecekleri çözümlerin arayışındalar. Peki, siz bu arayışa cevap vermeye hazır mısınız?

Haber/Etkinlik
Workcube’den genç girişimlere dijitalleşme desteği!
12 Haziran 2018
Workcube Startup’ları desteklemek üzere bir kampanya başlattı. Türkiye’nin web tabanlı ve en geniş kapsamlı Cloud ERP çözümü olarak genç girişimlerin dijital dönüşüm süreçlerini düşük maliyetle gerçekleştirmelerine ve hızlı büyümelerine katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Temel Bilgiler
ERP Yazılımı İş Performansınızı Nasıl Arttırır?
25 Mayıs 2018
Elinizde hala iyi iş gördüğüne inandığınız eski moda bir ERP çözümünüz olsa da ERP yatırımını henüz hiç yapmamış olsanız da günümüz gereklerine tam uyumlu bir ERP yazılımı işinize ve işinizin performansına ve geleceğine pek çok fayda sunar.

Temel Bilgiler
ERP nedir?
23 Mayıs 2018
ERP nedir sorusuna geçmişten bugüne yaygın olarak verilen standart cevaplar olmuştur. Biz Workcube olarak ERP tanımına farklı yaklaşıyor olsak da öncelikle literatürde nasıl geçtiğine bir bakalım.

Temel Bilgiler
ERP ile ilişkiniz boyunca karşılaşacağınız kavramlar
22 Mayıs 2018
Kavram olarak ERP nedir sorusuna yeni cevap bulmuş biriyseniz ERP dünyasının derinlerine daldıkça pek çok farklı kavram ve terim ile karşılaşırsınız.

Haber/Etkinlik
Workcube Geliştirim Eğitimleri Her Ay Düzenleniyor
18 Mayıs 2018
Workcube, geliştirim eğitimleri ile ekosisteme yeni yetenekler kazandırıyor. Her ay düzenli olarak açılan eğitimlere katılarak sertifika sahibi olan onlarca geliştirimci kendileri için daha verimli ve kazançlı bir kariyerin kapılarını araladı.

Haber/Etkinlik
Workcube ekosistemi genişlemeye devam ediyor.
17 Mayıs 2018
Workcube İş Ortaklığı ekosistemini genişletmek için düzenli olarak yaptığımız tanıtım seminerlerinden biri daha gerçekleşti.

Makale
Workcube Catalyst’in Sunduğu Benzersiz Avantajlar
16 Mayıs 2018
Sunduğu fonksiyonlar ve modüllerin genişliğinin yanı sıra Workcube’u standart bir ERP çözümünden ayıran pek çok özelliği ve avantajı var.

Haber/Etkinlik
Yönetim Danışmanları Derneği Workcube ile Dijitalleşiyor
17 Nisan 2018
Workcube'un çözüm sponsoru olarak desteklediği projede Workcube Çözüm Ortağı Atwork hizmet sponsoru olarak YDD Workcube Catalyst implementasyon projesini yönetecek. 

Makale
ERP Yazılımlarında Ölçeklenebilirlik Neden Önemli?
12 Mart 2018
Yazılımın ölçeklenebilirliği kritik bir konudur. Satın aldığınız ERP çözümü sizin bugününüzü kurtarırken yarınınızı da planlayıp yönetmenize imkan sunmalı.

Makale
Şirketiniz Dijital Dönüşümün Neresinde?
02 Mart 2018
Dijitalleşmenin iki yönündeki olgunluklarına göre Dijitalleşme yolculuğunda şirketler 4 kategoriye ayrılıyor.

Makale
ERP Projelerinde Özelleştirmenin Doğurabileceği Sıkıntılar
21 Şubat 2018
ERP danışmanlarının büyük çoğunluğu satın aldığınız yazılımda çok da fazla özelleştirme yapmamanızı size tavsiye ederler. Bu aslında çok doğru ve haklı bir tavsiyedir. İşte danışmanların özelleştirme önermemelerinin nedenleri:

Makale
Cesur Yeni Dünya... Geçmişten Geleceğe Dijital Toplum İçgörüleri
08 Kasım 2017
Zamyatin’in Biz ve Aldous Huxley’nin Cesur Yeni Dünya romanındaki distopik gelecek tasviri gerçekleşti. Artık dijital toplumda yaşıyoruz

Makale
Workcube-GRENKE İşbirliği İle Workcube Catalyst Ürünlerinde 36 Aya kadar Taksitlendirme İmkanı
05 Ekim 2017
Almanya merkezli lider teknoloji-finansman şirketi GRENKE ile Workcube arasında gerçekleştirilen işbirliği ile işletmeler 15, 24 ya da 36 ay taksitle "Workcube Catalyst All in One" a sahip olacak ve yatırımlarını ertelemeyecek.

Makale
E biz de bu proje için çalışacak mıyız?
17 Ağustos 2017
Cevap kesinlikle EVET. ERP Projeleri doğası gereği çift taraflı projelerdir. Hem ürün/hizmet tedarikçisi firma ekiplerinin hem de ERP veya benzer bir kurumsal çözümü satın alan kurumda oluşturulacak proje ekibinin ortaklaşa çalışması sonucu ancak başarıya ulaşabilir. Peki ERP projelerinde kullanıcı firma tarafında oluşturulacak proje ekibine ne gibi görevler düşer?

Temel Bilgiler
ERP'yi anlamak...
26 Temmuz 2017
Günümüzde artık ERP, bir kurumun bütününde akan tüm bilginin tamamen entegre ve birbiriyle %100 bütünlüklü biçimde kayıt ve kontrol altına alınmasını sağlayan yazılımlara deniyor.

Makale
Dijital Değişimin Güçlü Etkisi Ekonomileri Şekillendiriyor
26 Temmuz 2017
Teknolojinin yaygınlaşmasındaki gelişme hızıyla tüm dünyanın internete bağlı olacağı günleri görebiliriz. Son yirmi yılda yaşanan gelişmeler bu sürecin daha da hızlandığını gösteriyor. İnternet penetrasyonunun neredeyse yüzde 40’a ulaştığı bir dünyada ekonomiler ve doğal olarak büyük kurumlar, internet yaşam formlarının sırlarını çözmeye çalışıyor, dijital dönüşüm yatırımlarına ağırlık veriyorlar.

Temel Bilgiler
ERP'nin ABC'si
25 Temmuz 2017
Bugün artık ERP konuşulurken sadece planlama fonksiyonundan bahsedilmiyor. ERP artık bir kurumun yaptığı işin bütününü yansıtan bir kavram olarak kullanılıyor. Diğer bir deyişle ERP bir kurumun tüm bileşenlerinin bir bütün olarak görülmesine imkan veriyor.

Temel Bilgiler
Balanced Scorecard (BSC) Nedir?
25 Temmuz 2017
Kurumsal yönetimin işlerliğini belirlemek amacıyla çok değişik yöntemler mevcuttur. Bu yöntemlerin çeşitliliği kafa karıştırabilmektedir. Hangi kurum yapısına neyin uygun olduğu, uygulamanın ne ölçüde beklentileri karşılayacağı, gerçekten yararlı olup olmadığı hep bir tartışma konusudur. Tartışılan elbette, bu tür yönetsel uygulamaların doğruluğunun kanıtlanması değil, uygulamanın o kurum için ne derece yararlı olduğu konusunda düğümlenmektedir.

Makale
Neden Workcube’e ihtiyaç duymayız?
24 Temmuz 2017
Organizasyon maliyettir. Organizasyon ne kadar büyürse işler o kadar karmaşıklaşır. Karmaşıklığı düzene koyacak kadar işler karmaşıklaşmamışsa Workcube’e ihtiyaç duymayız.

Makale
İşletmeler Neden ERP’ye İhtiyaç Duyar?
24 Temmuz 2017
ERP’nin temel amacı, işletmenin tüm iş süreçlerini tek bir platform üzerinde yöneterek veri bütünlüğü sağlamaktır. Bu yaklaşım işletmelerin ERP’den beklediği en önemli fonksiyon olarak karşımıza çıkıyor.

Makale
İyi bir CRM Çözümü, işletmelere müşterilerini gerçek anlamda tanıma fırsatı verir.
24 Temmuz 2017
CRM yazılımları eğer gerçekten kapsamlı bir uygulamaysa, müşteri ile temas edilen her noktada sizin müşteri ile etkileşiminizi, iletişiminizi ve alışverişinizi merkezi olarak yönetebilmenizi sağlar.

Makale
Çok Kanallı Perakendecilikte Uçtan Uca Yönetim
24 Temmuz 2017
Workcube Retail tamamen web tabanlı bir Perakende ERP Yazılımı. Workcube Retail’in web tabanlı olması perakendecilerin her bir şubeleri için ayrı ayrı yazılım yatırımı yapmasına gerek bırakmıyor. İnsan kaynakları yönetimi, finans, muhasebe dahil tüm departmanları kapsayan uçtan uca fonksiyonellik sunması, online satış, mobil iletişim dahil tüm kanalları destekliyor olması, B2B, B2C çözümlerini içerisinde barındırıyor olması Workcube Retail’i diğer perakendecilik yazılımlarından en çok ayıran özellikler.

Makale
Neden “Konsolide Bir Proje Yönetimi”ne İhtiyacımız Var?
21 Temmuz 2017
Proje yönetimi kavramı deyince aklımıza öncelikle birbiri ardına sıralanmış işler ve bunların oluşturduğu gantchart geliyor. Bundan doğal bir şey de yok diyebiliriz çünkü proje kavramı kendine bağlı işlerden oluşmuş bütünsel bir iş topluluğu.Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.