Workcube ERP | CRM | HR

Haber/Etkinlik
Workcube Genç Yetenekler Programı'nın Yeni Dönemi Başladı
05 Aralık 2018
Kurumsal iş yazılımları üreticisi Workcube tarafından gerçekleştirilen genç yetenekler programı gençlerin dijital dünyada kariyer planlaması yapmalarını ve dijital yetenekler kazanmalarını hedefliyor.

Temel Bilgiler
ERP Projeleri Ne Kadar Sürer?
13 Kasım 2018
ERP ile ilgili en sık karşılaşılan sorulara basit ve anlaşılır cevaplar...

Temel Bilgiler
İşletmem ERP için hazır mı?
11 Kasım 2018
ERP ile ilgili en sık karşılaşılan sorulara basit ve anlaşılır cevaplar...

Haber/Etkinlik
Workcube Catalyst Kod Geliştirim Eğitimi 6-9 Kasım'da Yapıldı
09 Kasım 2018
Her ay düzenlenen Workcube Catalyst Kod Geliştirim Eğitimi katılımcıları geliştirim sertifikalarını aldılar.

Temel Bilgiler
Şirketimin bir ERP’ye gerçekten ihtiyacı var mı?
07 Kasım 2018
ERP ile ilgili en sık karşılaşılan sorulara basit ve anlaşılır cevaplar...

Haber/Etkinlik
Yazılımcılar İçin Kosgeb Destekleri ve Proje Yazma Eğitimi"ni gerçekleştirdik
27 Ekim 2018
Workcube İş ortaklığı programı kapsamında #partnerlerimizin gelişimini ve iş birliğini arttırmayı hedeflediğimiz eğitim ve etkinliklerimiz devam ediyor.

Haber/Etkinlik
Workcube Genel Kullanım ve Sistem Yönetimi Eğitimi - 18-19 Ekim
19 Ekim 2018
Müşteri tarafındaki kullanıcılar, sistem yöneticileri ve anahtar kullanıcılar ile Workcube iş ortaklarına yönelik düzenlenen eğitim 2 gün sürdü.

Makale
ERP Lisanslama Modelleri - Hangisi Sizin İçin En Doğrusu?
16 Ekim 2018
Yazıda verdiğimiz örnekler hem genel iş yazılımı pazarındaki farklı modelleri anlamanıza hem de Workcube’u kullanmak istediğinizde sizin için en doğru lisanslama modelini seçmenize katkıda bulunacak.

Makale
Workcube İş Ortağı Olmanız İçin 10 Gerçekçi Neden?
30 Ağustos 2018
İşletmeler artık sadece şirketlerini, çalışanlarını değil, içinde makinelerin, nesnelerin, müşteri, bayi ve tedarikçilerinin de yer aldığı ekosistemlerini yönetebilecekleri çözümlerin arayışındalar. Peki, siz bu arayışa cevap vermeye hazır mısınız?

Haber/Etkinlik
Workcube’den genç girişimlere dijitalleşme desteği!
12 Haziran 2018
Workcube Startup’ları desteklemek üzere bir kampanya başlattı. Türkiye’nin web tabanlı ve en geniş kapsamlı Cloud ERP çözümü olarak genç girişimlerin dijital dönüşüm süreçlerini düşük maliyetle gerçekleştirmelerine ve hızlı büyümelerine katkı sağlamayı hedefliyoruz.

Temel Bilgiler
ERP Yazılımı İş Performansınızı Nasıl Arttırır?
25 Mayıs 2018
Elinizde hala iyi iş gördüğüne inandığınız eski moda bir ERP çözümünüz olsa da ERP yatırımını henüz hiç yapmamış olsanız da günümüz gereklerine tam uyumlu bir ERP yazılımı işinize ve işinizin performansına ve geleceğine pek çok fayda sunar.

Temel Bilgiler
ERP nedir?
23 Mayıs 2018
ERP nedir sorusuna geçmişten bugüne yaygın olarak verilen standart cevaplar olmuştur. Biz Workcube olarak ERP tanımına farklı yaklaşıyor olsak da öncelikle literatürde nasıl geçtiğine bir bakalım.

Temel Bilgiler
ERP ile ilişkiniz boyunca karşılaşacağınız kavramlar
22 Mayıs 2018
Kavram olarak ERP nedir sorusuna yeni cevap bulmuş biriyseniz ERP dünyasının derinlerine daldıkça pek çok farklı kavram ve terim ile karşılaşırsınız.

Haber/Etkinlik
Workcube Geliştirim Eğitimleri Her Ay Düzenleniyor
18 Mayıs 2018
Workcube, geliştirim eğitimleri ile ekosisteme yeni yetenekler kazandırıyor. Her ay düzenli olarak açılan eğitimlere katılarak sertifika sahibi olan onlarca geliştirimci kendileri için daha verimli ve kazançlı bir kariyerin kapılarını araladı.

Haber/Etkinlik
Workcube ekosistemi genişlemeye devam ediyor.
17 Mayıs 2018
Workcube İş Ortaklığı ekosistemini genişletmek için düzenli olarak yaptığımız tanıtım seminerlerinden biri daha gerçekleşti.

Makale
Workcube Catalyst’in Sunduğu Benzersiz Avantajlar
16 Mayıs 2018
Sunduğu fonksiyonlar ve modüllerin genişliğinin yanı sıra Workcube’u standart bir ERP çözümünden ayıran pek çok özelliği ve avantajı var.

Haber/Etkinlik
Yönetim Danışmanları Derneği Workcube ile Dijitalleşiyor
17 Nisan 2018
Workcube'un çözüm sponsoru olarak desteklediği projede Workcube Çözüm Ortağı Atwork hizmet sponsoru olarak YDD Workcube Catalyst implementasyon projesini yönetecek. 

Makale
ERP Yazılımlarında Ölçeklenebilirlik Neden Önemli?
12 Mart 2018
Yazılımın ölçeklenebilirliği kritik bir konudur. Satın aldığınız ERP çözümü sizin bugününüzü kurtarırken yarınınızı da planlayıp yönetmenize imkan sunmalı.

Makale
Şirketiniz Dijital Dönüşümün Neresinde?
02 Mart 2018
Dijitalleşmenin iki yönündeki olgunluklarına göre Dijitalleşme yolculuğunda şirketler 4 kategoriye ayrılıyor.

Makale
ERP Projelerinde Özelleştirmenin Doğurabileceği Sıkıntılar
21 Şubat 2018
ERP danışmanlarının büyük çoğunluğu satın aldığınız yazılımda çok da fazla özelleştirme yapmamanızı size tavsiye ederler. Bu aslında çok doğru ve haklı bir tavsiyedir. İşte danışmanların özelleştirme önermemelerinin nedenleri:

Makale
Cesur Yeni Dünya... Geçmişten Geleceğe Dijital Toplum İçgörüleri
08 Kasım 2017
Zamyatin’in Biz ve Aldous Huxley’nin Cesur Yeni Dünya romanındaki distopik gelecek tasviri gerçekleşti. Artık dijital toplumda yaşıyoruz

Makale
Workcube-GRENKE İşbirliği İle Workcube Catalyst Ürünlerinde 36 Aya kadar Taksitlendirme İmkanı
05 Ekim 2017
Almanya merkezli lider teknoloji-finansman şirketi GRENKE ile Workcube arasında gerçekleştirilen işbirliği ile işletmeler 15, 24 ya da 36 ay taksitle "Workcube Catalyst All in One" a sahip olacak ve yatırımlarını ertelemeyecek.

Makale
E biz de bu proje için çalışacak mıyız?
17 Ağustos 2017
Cevap kesinlikle EVET. ERP Projeleri doğası gereği çift taraflı projelerdir. Hem ürün/hizmet tedarikçisi firma ekiplerinin hem de ERP veya benzer bir kurumsal çözümü satın alan kurumda oluşturulacak proje ekibinin ortaklaşa çalışması sonucu ancak başarıya ulaşabilir. Peki ERP projelerinde kullanıcı firma tarafında oluşturulacak proje ekibine ne gibi görevler düşer?

Temel Bilgiler
ERP'yi anlamak...
26 Temmuz 2017
Günümüzde artık ERP, bir kurumun bütününde akan tüm bilginin tamamen entegre ve birbiriyle %100 bütünlüklü biçimde kayıt ve kontrol altına alınmasını sağlayan yazılımlara deniyor.

Makale
Dijital Değişimin Güçlü Etkisi Ekonomileri Şekillendiriyor
26 Temmuz 2017
Teknolojinin yaygınlaşmasındaki gelişme hızıyla tüm dünyanın internete bağlı olacağı günleri görebiliriz. Son yirmi yılda yaşanan gelişmeler bu sürecin daha da hızlandığını gösteriyor. İnternet penetrasyonunun neredeyse yüzde 40’a ulaştığı bir dünyada ekonomiler ve doğal olarak büyük kurumlar, internet yaşam formlarının sırlarını çözmeye çalışıyor, dijital dönüşüm yatırımlarına ağırlık veriyorlar.Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.