blog - Workcube-GRENKE İşbirliği İle Workcube Catalyst Ürünlerinde 36 Aya kadar Taksitlendirme İmkanı
Workcube-GRENKE İşbirliği İle Workcube Catalyst Ürünlerinde 36 Aya kadar Taksitlendirme İmkanı


Almanya merkezli lider teknoloji-finansman şirketi GRENKE ile Workcube arasında gerçekleştirilen işbirliği ile işletmeler 15, 24 ya da 36 ay taksitle "Workcube Catalyst All in One" a sahip oluyor ve yatırımlarını ertelemiyor.

1978 yılında Almanya'da kurulan GRENKE yılda 1,7 Milyar Euro IT kiralama hizmeti veren, kobilere ödeme kolaylığı sağlayarak teknolojiye erişimini kolaylaştıran uzman bir kiralama şirketi. GRENKE, Workcube Catalyst'e geçmek isteyen şirketlerin sermayeyi bağlayarak lisans satın almak yerine, kiralama yoluyla temin etmelerine imkan sunuyor. Grenke Kiralama hizmeti ile Workcube Catalyst'e sahip olan şirketler peşin ödemelere yapılan tüm indirim avantajlarından da yararlanmaya devam ediyor.

Konu hakkında açıklama yapan Workcube Topluluk Lideri Ömer Turhan "Biz Workcube olarak müşterilerimize lisans satışının yanısıra hem on-premise hem bulut ortamında ürünlerimizi kiralama imkanı da sunuyoruz. Workcube Catalyst All-in-One çözümlerinin lisansını satın almak isteyen müşterilerimizin  finansman ihtiyaçları için GRENKE ile böyle bir işbirliğine gittik. Bu işbirliği sayesinde müşterilerimize Workcube Lisans satın alımlarını GRENKE aracılığıyla taksitlendirme imkanı sunmuş oluyoruz. GRENKE vade boyunca Workcube Catalyst lisansını müşterimize kiralamış oluoyr. Vade sonunda GRENKE tarafından kesilecek 1 TL gibi sembolik rakamlı bir fatura ile Lisans mülkiyeti tamamen müşterilerimize devrediliyor." dedi. 

Workcube GRENKE İşbiliği kapsamında sunulan Lisans Kiralama avantajı hakkında ayrıntılı bilgi almak için 0850 441 23 23 nolu telefondan arayabilir veya web sitemizde bulunan formu doldurarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Workcube Catalyst'e Ürün ve Çözümleri Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın

Grenke Hakkında Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayın


05 Ekim 2017

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.