blog - Yönetim Danışmanları Derneği Workcube ile Dijitalleşiyor
Yönetim Danışmanları Derneği Workcube ile Dijitalleşiyor


Kurulduğu günden bugüne giderek artan üye sayısı ile sektörün en eski ve köklü meslek örgütü konumunda olan YDD (Yönetim Danışmanları Derneği) dijitalleşme yolculuğuna Workcube Catalyst ile çıktı.

Workcube'un çözüm sağlayıcı olarak desteklediği projede Workcube Çözüm Ortağı Atwork hizmet sponsoru olarak YDD Workcube Catalyst implementasyon projesini yönetecek.

Workcube kurucu ortağı Özlem Turhan sponsorluk kapsamında W3 Catalyst Lisans sertifikasını YDD Yönetim Kurulu Başkanı Zeynep Tura'ya teslim etti.  İşbirliği toplantısında Workcube çözüm ortağı Atwork kurucusu ve YDD üyesi Hakan Yıldırım da yer aldı. 

Workcube Catalyst'de yer alan CRM, Proje Yönetimi, LMS, Dijital Varlık Yönetimi, B2B gibi modüllerin devreye alınacağı proje kapsamında YDD üye bilgi tabanı, iletişim ve ilişki yönetimi, üye aidat takibi, üye self servis işlemleri gibi süreçlerin yanısıra YDD bünyesinde ve 3. parti iş ortakları ile ortaklaşa yürütülen projelerin yönetimi de Workcube Catalyst üzerinde gerçekleştirilecek.

Projenin sonraki fazlarında yönetim danışmanlarının CMC sertifikasyon süreçlerinin adım adım takip edilebileceği bir yapı kurulacak. YDD'nin akreditasyon yenileme ve raporlama sürecinde ICMCI (The International Council of Management Consulting Institutes) ile iletişim ve ilişkilerini yönetmesi için gerekli olan tüm aşamalar da yine Workcube Catalyst üzerinde gerçekleşecek. YDD, dijitalleşme projesi kapsamında YDD Akademi çatısı altında düzenlenecek tüm eğitimlerin planlanma ve yönetim süreçlerini de Workcube Catalyst Eğitim Yönetim Sistemine taşımayı planlıyor. 

Rol bazlı bir sistem olan W3 Catalyst sayesinde tüm süreçlerin, kayıtların ve projelerin derneğin yönetim kadrolarının değişiminden bağımsız olarak sürdürülebilir bir yapıya kavuşması, dernek dijital arşivinin oluturulması, YDD ekosisteminin dijital ortamda birbiriyle iletişim ve işbirliği yürütebilir hale gelmesi projenin temel amaçları arasında. 


17 Nisan 2018

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.