help - Analiz ve Raporlama
Analiz ve Raporlama


İşletmenizin faaliyetleri hakkında en hızlı en pratik analizleri yapmanıza ve doğru zamanda doğru kararlar almanıza olanak tanır.

Workcube Analiz ve Raporlama Modülü ile, satış, pazarlama, servis vb. faaliyetlerinizden çok şey öğrenebilir, müşterilerinizin, partnerlerinizin ve çalışanlarınızın işleriniz üzerindeki etkilerini daha yakından takip edersiniz.

Workcube Analiz Raporlama Modülü, en üst düzey yöneticiden servis görevlisine kadar tüm kademedeki çalışanlara gerçek zamanlı ve genel perspektifi yansıtan komple analizler sunar. Çalışanın görevlerine ve ihtiyaçlarına göre gerekli bilgileri bir araya getiren, kullanımı kolay, doğru analizler kişiselleştirilmiş bir biçimde ilgili kişiye sunulur. Modülde yer alan raporlar geçmiş ve güncel bilgileri kullanarak işletme faaliyetlerinin ve müşterilerin en iyi şekilde kavranmasını sağlar.

Workcube Analiz ve Raporlama tüm diğer Workcube modülleri ile entegre çalışır.

Workcube Raporlama modülü, günümüz rekabet dünyasında önemli bilgilerin yanlış kişilerin eline geçmesini engelleyecek şekilde dizayn edilmiştir. Rapor elde etmek isteyen kullanıcı izin verildiği ölçüde belli analiz bilgilerine ulaşır. Kullanıcılar raporları, email, web sayfası, PDA gibi farklı cihaz veya kanallardan elde edebilirler. İstenen bilgiler ve raporlar otomatik olarak kullanıcıya iletilecek kanala veya cihaza göre ayarlanır. Workcube Raporlama Modülü geniş bir şablon rapor kütüphanesine sahiptir. İnteraktif tablolar, pay chartlar, grafikler vb. ‘den oluşan bu raporlar herhangi bir kullanıcı için özelleştirilebilir veya ihtiyacına göre yeniden düzenlenebilir niteliktedir.

Workcube implementasyonlarında, isteyen müşterilerimizin teknik yöneticilerine Workcube Raporlama modülü hakkında detaylı teknik eğitim verilerek, gelecekte ihtiyaç duyulabilecek farklı raporları kendi kendilerine dizayn etmelerine olanak tanınmaktadır.


21 Temmuz 2017

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.