help - İK/PDKS Raporlama Sistemi
İK/PDKS Raporlama Sistemi


Workcube HR Çözümü içerisinde yer alan PDKS Raporlama Sistemi ile çalışanlarınızın giriş-çıkış saatlerini anlık olarak takip edebilirsiniz.

Personel giriş çıkış saatlerini anlık olarak kontrol altına almanızı sağlayan PDKS Raporlama Sistemi, işletmenize self servis ekranlarıyla yöneticilerinizin çalışanlarını, çalışanlarınızın ise kendi giriş-çıkış saatlerini kontrol edebileceği interaktif bir yapı sunuyor.

Workcube PDKS Raporlama Sistemi ile ayrıca çalışanlarınızın işe devamlılıklarını kontrol edebilir, istediğiniz zaman aralıklarında raporlamalar alabilirsiniz. Özellikle vardiya sistemi ile çalışan personelleriniz var ise PDKS Raporlama Sistemi ile bordrolarında çalıştığı saatler üzerinden hesaplama yapabilirsiniz.

Ayrıca mesai, izin, fazla mesai hesaplamalarını PDKS sistemi üzerinden bordrolarına yansıtabilir, devamsızlık takiplerini sistemi üzerinden gelen verilerle doğrudan oluşturabilirsiniz.

Çalışanların mesai saatleri dışında şirket içerisinde hangi oda, bölüm ve ekipmanları ne kadar süreyle kullandığı hakkında bilgi sahibi olabilir, yemek – çay saatleri ve dışarıda geçirdiği süreleri kayıt altına alabilirsiniz.

PDKS sistemi üzerinden elde ettiğiniz verileri, cihazla entegrasyonu sayesinde otomatik veya manuel data transferi yoluyla raporlayabilirsiniz.

Özellikler

  • Günlük olarak tüm giriş-çıkış saatlerini raporlama
  • Eksik giriş-çıkış bilgileri için tanımlanabilir şablonlar ile mail gönderimi ve sistem üzerinden geri dönüş alma
  • Gönderilen mailleri ve geri dönüşleri raporlama
  • Günlük çalışma saatleri üzerinden bordro hesaplama
  • İzin durumlarını PDKS ekranlarında görüntüleme
  • Çalışanların vardiyalarını tanımlama
  • İmport özelliği ile manuel dosya aktarabilme

21 Temmuz 2017

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.