help - Workcube ERP
Workcube ERP


ERP | Kurumsal Kaynak Planlama

%100 Web Tabanlı ERP ile Bütünleşik Finans + Satış + Üretim + CRM + HR + Proje + Raporlama ve daha fazlası…

İşletmelerin büyüklüklerine ve iş potansiyellerine uygun olarak 4 farklı çözümden oluşan Workcube Enterprise Business Portal, Workcube içerisinde yer alan tüm iş objelerini ve iş fonksiyonlarını %100 kapsayan en kapsamlı paket olarak işletmelere sunulmaktadır. Çözüm içerisindeki 4.500’den fazla iş fonksiyonu ve iş nesnesi alt alta, yan yana üst üste kurumların gereksinimlerine uygun şekilde bir araya getirilerek bu paketler oluşturulmuştur. Gelecekte ihtiyaçlarınızın ve işlerinizin gelişmesi ile orantılı olarak bugün aldığınız paketi diğer paketlerde yer alan ek fonksiyonları ekleyerek genişletmeniz mümkündür.

İşletme büyüklüklerine ve ihtiyaçlarına göre oluşturulmuş Uçtan Uca Workcube Çözümleri. Tüm Workcube çözümleri ERP, CRM, İnsan kaynakları, Proje yönetimi, B2B, B2C gibi farklı çözümlerin fonksiyonelliğini bir arada barındırmaktadır.

Workcube, muhasebeden finansa, üretimden dağıtıma, pazarlamadan satışa tüm kurumsal departmanları, müşteri hizmetlerinden eğitime, call center’dan online satışa tüm operasyonları, yönetimden planlamaya, ölçümlemeden raporlamaya tüm süreçleri, e-mailingden SMS’e, forumdan bilgi ve belge paylaşmaya tüm iletişim ve işbirliği araçlarını, çalışandan müşteriye, tedarikçiden bayiye ekonomik habitat içerisindeki tüm oyuncuları kapsayan entegre bir üründür.

Workcube, işletmenizde A’dan Z’ye tüm süreçleri bütünlüklü olarak yönetmenizi sağlar.

Workcube, geçmişte ve günümüzde farklı kategori ve tanımlarla ifade edilen kurumsal yazılım çözümlerinin komple bir bileşkesi olarak düşünülebilir. Bu açıdan Workcube ERP, finans, muhasebe, üretim, dağıtım, satış vb.çözümlerdeki tüm fonksiyonları kapsamakta ve birbiriyle birebir entegre bir biçimde kurumların kullanımına sunmaktadır. Diğer Workcube çözüm ve ürünleri Workcube’ün alt kümeleridir. Workcube ERP, günümüz dünyasında kurumsal yazılım kapsamının ve teknolojisinin geldiği en geniş, en yeni ve en son duraktır.


20 Temmuz 2017

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.