Workcube ERP | CRM | HR
Workcube Hizmetler


Workcube Catalyst’in işletmenizde tam performansla çalışır hale gelmesi için Workcube İş Ortakları ihtiyaç duyduğunuz yetkinliğe ve sertifikalandırılmış uzmanlıklara sahiptir. Tüm Workcube Catalyst hizmetleri, Workcube iş ortakları tarafından verilir. 

Dijital Dönüşüm  

İşiniz her açıdan yeni beklentiler, rakipler, kanallar, tehditler ve fırsatlarla karşı karşıya.  Artık dijital değişimi dahil etmeden işinizi bugüne ve geleceğe hazırlamanız imkansız.

Uygulama Danışmanlığı

Workcube Catalyst’i işletmenizde hızlı biçimde kullanmaya başlamanız için Workcube iş ortakları uzun yıllara dayanan tecrübeleriyle size hızlı çözüm üretir. Uygulama danışmanlığı kapsamında hizmet aldığınız iş ortağımız İmplementasyon sürecini yönetirken şirket çalışanları, sistem entegratörleri ve Workcube merkez ekibi ile koordineli bir iş birliği içerisinde hizmet üretir.

Check–Up (Hızlandırılmış Denetim) (Accelerated Audit)

Workcube’u çok yakından tanıyan yönetim danışmanı, İK danışmanı, mali müşavir veya denetçi iş ortaklarımız tarafından verilen bu hizmet ile hem yasal sorumluluklarınız kapsamında insan hatası (veya manipülasyonu) ile oluşabilecek muhasebe finans işlemlerinizdeki tutarsızlıkların tespit edilmesi ve düzeltilmesi, hem de kullandığınız sistem verimliliğinin ve kurumunuz yapısına uygunluğunun tam ve eksiksiz olması hedeflenir.

Özel Geliştirim

Workcube Catalyst özelleştirmeleri bazen müşterilerimiz tarafından Workcube Dev ürünü ve açık kaynak kodu ile kendi bünyelerinde bazen de müşteriden gelen talepler doğrultusunda Workcube Topluluğu üyesi iş ortaklarımızın desteği ile gerçekleştirilmektedir. Müşteri talepleri doğrultusunda analizle başlayan özelleştirme süreci, özelleştirmenin işlev ve kapsamına göre uygun araçlarla gerçekleştirilir.

Buluta Geçiş & Sistem Altyapı Desteği

Workcube, işletmelerin ihtiyacı olan tüm IT sistem ve alt yapı gereksinimlerini en verimli şekilde aşama aşama planlar, tasarlar ve yönetir. E-Dönüşüm projenizde ihtiyaç duyacağınız bulut mimarisine geçiş veya kurumunuz içerisinde ihtiyacınız olan güçlü IT altyapı oluşturma süreçlerinizi sizin adınıza yönetir. 

Eğitim Hizmetleri

Workcube’den eğitim almış ve sertifikasyon süreçlerini tamamlamış kullanıcı, süper kullanıcı, geliştirici ve proje yöneticileri; işletmeler için daha fazla değer üretir, verimliliği arttırır. Workcube sürekli olarak düzenlediği sınıf içi ve online eğitimleri düzenli olarak Web sitesinde duyurmaktadır.
 

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.