İş Ortağı - Ferhat KARAKUŞ - BT ve Teknik Hizmetler Lideri
Ferhat KARAKUŞ - BT ve Teknik Hizmetler Lideri


Workcube alternatiflerine göre daha az alt yapı maliyeti gerektiriyor. Bulut üzerinde koşuyor. Ölçeklenebiliyor. Sınırsız büyüyebiliyor gerektiğinde küçülebiliyor. Bu günümüz çağdaş işletmeleri için mükemmel.

İş Tecrübesi

10+ Yıl

Özgeçmiş

İlkokul yıllarında radyo ile başlayan teknoloji merakı lise ve üniversite yıllarında devam etti, Başta İşlemciler olmak üzere ve Bilgisayarların daha performanslı çalışması üzerine birçok çalışmada yer aldı. 2010 yılında Workcube Sistem ve Altyapı takımında göreve başladı.

Hardware tarafında olan uzmanlığına, Veri Güvenliği, Bulut Bilişim ve Disaster Recovery çözümlerini ekledi. Sunucu ve Altyapı ekibi ile birlikte 2010 yılından bu yana 150’den fazla firmanın Sunucu, Workcube, ColdFusion, SQL Kurulum ve Upgrade işlemlerini yaptı. Bulut ortamına geçiş projelerinde Sistem ve Altyapı sorumlusu olarak yer aldı.

İş Uzmanlığı

IT Konsolidasyon ve Sanallaştırma, IT Sürekliliği, Bulut Hizmetleri

Workcube Uzmanlığı

Workcube alt yapı hizmetleri, kurulum ve güncelleme, ölçekleme, yedekleme, bulut hizmetleri

Teknik Uzmanlık

Sunucu ve Altyapı, Bulut Çözümleri, Yedekleme, Alt Yapı ve Kablolama, Güvenlik, IT Konsolidasyon ve Sanallaştırma, İş Sürekliliği ve Felaket Senaryoları, Sunucu ve Depolama, Network (LAN), Datacenter, ColdFusion (MX , 8,9,10,11,2016…), Microsoft Sunucu Ailesi, Linux (CentOS ve Ubuntu), SQL

Sektörel Deneyimler

Perakendecilik, Mobilya, IT, Makine, İnşaat-Taahhüt, Metalurji, Reklamcılık, Gıda, Dağıtım, Kimya, Enerji

Projeler

2010 yılından bu yana Workcube ve iş ortakları tarafından yapılan tüm projeler.2010 yılından bu yana Workcube ve iş ortakları tarafından yapılan tüm projelerin alt yapı, kurulum, güncelleme ve yedekleme hizmetleri.

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.