Sektörler - Workcube Kimya
Workcube Kimya


Workcube'ün Web tabanlı üretim planlama ve takip sistemi kimya sektörü için elverişli bir yapı sunmaktadır.

Gerçek zamanlı bilgi ve iş süreçlerinin bir fabrika içerisinde ya da global üretim networkü içerisinde yönetilmesini ve paylaşılmasını sağlar. Workcube Üretim Yönetimi işletmelerin üretim platformlarının sinir sistemi gibi işlev görür. Daha hızlı ve iyi kararlar alabilmek için şirket ve tedarik zincirine yönelik güncel ve doğru üretim verilerini sağlar.

Farklı coğrafi bölgelerde, birbiriyle paralel olmayan üretimlerin gerçekleştiği farklı üretim sahalarınızı hızlı, etkin ve optimum maliyetle sanki tek bir fabrikayı yönetiyormuş gibi yönetmenize olanak tanır.

Operasyonlarınız üzerinde güncel takip ve kontrol sağlar. Workcube Üretim Yönetimi ile işletmenizin değişen şartlarına ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde üretiminizi modifiye edebilir, farklı noktalardan gelen siparişlerinizin üretim sürecini takip edebilirsiniz. Stoklarınızı daha etkin biçimde yönetir, üretim süreçlerinde yaşanan gecikmeleri belirleyerek kolaylıkla elimine edebilirsiniz.

Workcube Üretim işletmelere üretim aktivitelerini makina, alet ve diğer demirbaşlar gibi üretim kaynakları üzerinden izleme ve planlama imkanı verir. Makine setupları, problem ve arıza raporları ve çözümleri ve makine tamir, bakım ve kalibrasyon verilerini detaylı bir biçimde takip etmenizi sağlar. Workcube ile ayrıca materyal, makine ve hammadde satın alma, iade ve tamir süreçlerini de etkin bir biçimde yönetir ve takip edersiniz.

Satın almak istiyorum!

Not bırakın, sizi arayalım.

Uzman birine ihtiyacım var!

Size en yakın, en uygun iş ortağını bulun.

Öğrenmek istiyorum!

Workcube eğitim ve yardım merkezini ziyaret edin.

Yardıma ihtiyacım var!

Destek çağrısı yap.